Levočská stavebná obnova je malá firma rodinného typu, ktorá stavia na pevných základoch rokmi overených skúseností predchádzajúcej stavebnej generácie. Pokračovatelia v stavebnej činnosti pri svojej práci kladú dôraz predovšetkým na precízny detail a dôsledné dodržiavanie technologických postupov. Cieľom je samozrejme spokojnosť zákazníka. Pre firmu nie je prekvapením, o to viac to poteší, ak sa spokojný zákazník opäť rozhodne využiť služby firmy. Takýchto náročných a doposiaľ spokojných zákazníkov je nemálo. Patrí medzi nich Východoslovenská energetika a.s., Stavebné odborné učilište v Levoči,  Mesto Levoča, Technické služby Levoča a Nemocnica s poliklinikou v Levoči.

    Aj keď prioritou firmy je realizácia rekonštrukcií hlavne na historických budovách, záber firmy je podstatne širší a nedá sa povedať, že by sa na tieto práce špecializovala. Pre firmu nie je problém zvládnuť nadšandardne riešené bytové jadro, staticky zabezpečiť historickú budovu, excelentne sa vysporiadať s dobovou fasádou, opraviť strechu, zaujímavo vyriešiť terénne úpravy a spevnené plochy.  Pri svojej práci, keďže sa firma radí medzi malé firmy, pri odborných činnostiach spolupracuje s osvedčenými subdodávateľmi.

   V krátkej fotogalérii Vám predstavíme výsledky práce za posledný kalendárny rok. Odborníci iste zaregistrujú, že upozornenie na spomínané detaily, technologické postupy a výsledok je opodstatnené.

Ing. Vladimír Bednár